Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 128

15418.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15419.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15420.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15421.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15422.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15423.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15424.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dercsényi Dezső: Ókor a középkor művészetében. Parthenon-tanulmányok. Budapest, 1944, Parthenon-Franklin-Társulat, 79 p.+ 8 t. Kiadói félvászon-kötésben.
15425.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok 1784-1814. Bp., 1928, Egyetemi Nyomda. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15426.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15427.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Works on Paper, from the C. Mayorkas Collection. Bograshov Gallery. Tel Aviv, 1987, Bograshov Gallery. Kiadói papírkötés, angol és héber nyelven. Aviva Uri. Itzhak Danziger, Raffi Lavie, Yehezekel Streichman, Igael Tumerkin./ Paperbinding, in English and Hebrew language.
15428.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Angol rajzok és akvarellek a XIX. századból. Kiállítás a birminghami Városi Múzeum és Képtár gyűjteményéből. Szerk.: Szabó Katalin. Fordította: dr. Visyné Stóbl Éva. Bp., 1993, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
15429.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft