Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. Bp., 1898, Singer és Wolfner. Fém plakettel díszített vászonkötésben, gerincnél sérüléssel, kopottas állapotban.
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
A Csepel Sport Club 75 éve 1912-1987. Szerk.: L. Kelemen Gábor, Tőzsér László. Bp., 1987, Csepel Sport Club. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, az utolsó pár lap kissé viseltes, hullámos, foltos, de egyébként jó állapotban.
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társiéat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, 432 p. Kiadói egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Malonyay Dezső tanulmányaival, számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Kaza György, Fényes Adolf, Grünwald Béla, Ferenczy Károly, Kriesch Aladár és mások illusztrációival.
Barcsay Jenő: Anatomie für Künstler. Bp., 1967, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, foltos lapokkal, német nyelven./
Linen-binding, with worn cover, and little bit damaged spine, and spotty pages, in German language.
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Budapest, 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 405 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, ex libris-szel, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.