https://darabanth.com/

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 100

15201.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.949
20.000
0.017
BTC
15202.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
12.000
0.010
BTC
Endre László(szerk.): Ezer év Pest vármegye földjén. történeti képeskönyv Pest vármegye népe számára. Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15203.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.068
4.800
0.004
BTC
Dr. Csengeri János: Homérosi Világ. (A reáliák összefoglalása.) Segédkönyv az Illias és Odysseia olvasásához. Bp., 1903, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Egészvászon-kötés, szövegközti illusztrációkkal.
15204.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.559
16.000
0.013
BTC
15205.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
12.000
0.010
BTC
15206.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.458
8.800
0.007
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy