https://darabanth.com/

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 100

15201.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.892
17.857
0.050
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15202.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.135
10.714
0.030
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Endre László(szerk.): Ezer év Pest vármegye földjén. történeti képeskönyv Pest vármegye népe számára. Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15203.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.286
0.012
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Dr. Csengeri János: Homérosi Világ. (A reáliák összefoglalása.) Segédkönyv az Illias és Odysseia olvasásához. Bp., 1903, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Egészvászon-kötés, szövegközti illusztrációkkal.
15204.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.514
14.286
0.040
BTC
Eladási ár:
4 000 Ft
15205.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.135
10.714
0.030
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15206.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.432
7.857
0.022
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

293. aukció:
Fizetési határidő: március 17.
Elszámolás: március 21-től

294. aukció:
Megtekintés: március 13-16 között;
Tételek átvétele: március 20-án, 10 órától;
Fizetési határidő: március 31;
Elszámolás: április 11-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy