https://darabanth.com/

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 100

15201.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.722
18.248
0.050
BTC
15202.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.033
10.949
0.030
BTC
Endre László(szerk.): Ezer év Pest vármegye földjén. történeti képeskönyv Pest vármegye népe számára. Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15203.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.013
4.380
0.012
BTC
Dr. Csengeri János: Homérosi Világ. (A reáliák összefoglalása.) Segédkönyv az Illias és Odysseia olvasásához. Bp., 1903, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Egészvászon-kötés, szövegközti illusztrációkkal.
15204.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.378
14.599
0.040
BTC
15205.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.033
10.949
0.030
BTC
15206.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.358
8.029
0.022
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Irodánk május 1-én ZÁRVA tart!

Aukciós vásárlói jutalék:
22%

295.aukció:
Elszámolás: április 25-től

296. aukció:
Fizetési határidő: május 5.
Elszámolás: május 9-től

297. aukció:
Megtekintés: május 2-4 között;
Tételek átvétele: május 8-án, 10 órától;
Fizetési határidő: május 19.;
Elszámolás: május 23-tól

27. Nagyárverés:
Megtekintés: május 15-25 között

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy