Könyvek: Történelem

Tételek száma: 100

15201.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15202.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Endre László(szerk.): Ezer év Pest vármegye földjén. történeti képeskönyv Pest vármegye népe számára. Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15203.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Csengeri János: Homérosi Világ. (A reáliák összefoglalása.) Segédkönyv az Illias és Odysseia olvasásához. Bp., 1903, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Egészvászon-kötés, szövegközti illusztrációkkal.
15204.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15205.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15206.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Sárközi Zoltán: Az erdélyi szászok a nemzeti ébredés korában (1790-1848). Bp., 1963, Akadémiai Kiadó. Értekezések a Történeti Tudományok Köréből 28. Kiadói papírkötésben.
15207.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Papp-Váry Árpád, Hrenkó Pál: Magyarország története régi térképeken. Bp., 1990, Gondolat - Officina Nova. 2., javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15208.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
41
15209.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15210.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15211.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Darnay Kálmán: Kaszinózó táblabírák I-II. (Korfestő történeti tréfák.) Bp., é.n.(1928), Athenaeum 1 t.+208 p.+ 2 t.; 229 p.+ 7 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egy kijáró lappal. Szép állapotban.
15212.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft