Könyvek: Történelem

Tételek száma: 100

Dr. Ádám Sándor: Európa bűne, ahogy elbántak a magyarokkal. Bp., 2003, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben.
15237.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15238.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Pozzi, Henri: Századunk bűnösei. Bp., 1993, HOGYF. Számozott példány (858/1500). az 1935. évi kiadás (Bp., Marjay Frigyes) reprintje. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15239.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pozzi, Henri: A háború visszatér... Bp., 1994, HOGYF. Számozott példány (1358/1500). az 1935. évi kiadás (Bp., Marjay Frigyes) reprintje. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15240.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Germán, kelta regék és mondák. Feldolgozta és az előszót írta Dömötör Tekla. Regék és mondák. Bp., 1965, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15241.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15242.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
15243.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15244.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15245.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15246.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15247.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15248.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: