https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 106

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Lengyel Géza: Balkán. Szerbek, muzulmánok, és más balkániak. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle, 79 p. Átkötött korabeli félvászon kötés.
15072.

Lengyel Géza: Balkán. Szerbek, muzulmánok, és más balkániak. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle, 79 p. Átkötött korabeli félvászon kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
2
Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül I-II. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, enyhén kopottas gerinccel.
15073.

Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül I-II. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, enyhén kopottas gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Roald Amundsen, Lincoln Ellsworth: Az Északi Sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte dr. Cholnoky Jenő. Bp., 1926, Pantheon. 272 p. + 60 tábla + 1 térkép. Kiadói, kopottas aranyozott egészvászon kötésben.
15074.

Roald Amundsen, Lincoln Ellsworth: Az Északi Sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte dr. Cholnoky Jenő. Bp., 1926, Pantheon. 272 p. + 60 tábla + 1 térkép. Kiadói, kopottas aranyozott egészvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Alföldi László-Bélteky Lajos-Dr. Böcker Tivadart, Horváth József.-Dr. Korim Kálmán-Liebe Pál-Rémi Róbertné: Budapest hévizei. Budapest, 1968, Vízgazdálkodási Tudományos Kutató Intézet, 365 p. Kiadói egészvászon kötés.
15075.

Dr. Alföldi László-Bélteky Lajos-Dr. Böcker Tivadart, Horváth József.-Dr. Korim Kálmán-Liebe Pál-Rémi Róbertné: Budapest hévizei. Budapest, 1968, Vízgazdálkodási Tudományos Kutató Intézet, 365 p. Kiadói egészvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Jakob Wassermann: Bula Matari (Stanley élete). Kalandos utazások. Ford.: Benedek Marcellné. Bp. 1933. Dante. 213 p. 10 t. Kiadói kopottas, aranyozott egészvászon-kötésben.
15076.

Jakob Wassermann: Bula Matari (Stanley élete). Kalandos utazások. Ford.: Benedek Marcellné. Bp. 1933. Dante. 213 p. 10 t. Kiadói kopottas, aranyozott egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Aage Gilberg: Sok eszkimó - egy orvos. Bp., é.n., Új Idők. Kiadói félvászon-kötésben.
15077.

Aage Gilberg: Sok eszkimó - egy orvos. Bp., é.n., Új Idők. Kiadói félvászon-kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
1
Wilhelm Munnecke: Hagenbeck munkában. A világjárás hősei. Fordította: Benedek Marcellné. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, szép, tiszta állapotban.
15078.

Wilhelm Munnecke: Hagenbeck munkában. A világjárás hősei. Fordította: Benedek Marcellné. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, szép, tiszta állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Greenhorn: Három világrész csavargója. A világjárás hősei. Fordította: Lengyelné Vértes Lenke. Kalandos utazások. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a gerinc sérült.
15079.

Greenhorn: Három világrész csavargója. A világjárás hősei. Fordította: Lengyelné Vértes Lenke. Kalandos utazások. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a gerinc sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Hatvany Bertalan: Ázsia lelke. 246 képpel. Bp., 1935, Franklin. 448 p. Kiadói egészvászon-kötésben. A kiadói papírborító beragasztva, az első előzék belülről megerősítve.
15080.

Hatvany Bertalan: Ázsia lelke. 246 képpel. Bp., 1935, Franklin. 448 p. Kiadói egészvászon-kötésben. A kiadói papírborító beragasztva, az első előzék belülről megerősítve.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Orbán Balázs: Székelyföld leirása. Reprint kiadás. I. kötet. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben.
15081.

Orbán Balázs: Székelyföld leirása. Reprint kiadás. I. kötet. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Arthur Heye: Nyugat peremén. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötésben.
15082.

Arthur Heye: Nyugat peremén. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Bán Márton: Bolyongás Európában. Bp., 1944, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 165 p. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, gerincén kis sérüléssel.
15083.

Bán Márton: Bolyongás Európában. Bp., 1944, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 165 p. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, gerincén kis sérüléssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz