Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tüntetés. Rézkarc, papír, jelzett. 21×... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/295/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500018/Csurgoi-Mate-Lajos-1931-2001-Tuntetes-Rezkarc-papir-jelzett-21C39727-cm~II1567022
1567022
10063
295
Leírás: Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tüntetés. Rézkarc, papír, jelzett. 21×27 cm
: vörös_iván