Dékány Ágoston (1948-2015): Kapcsolódások nélkül. Litográfia, papír, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/295/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500018/Dekany-Agoston-1948-2015-Kapcsolodasok-nelkul-Litografia-papir-jelzett-35C39745-cm~II1568036
1568036
10068
295
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Dékány Ágoston (1948-2015): Kapcsolódások nélkül. Litográfia, papír, jelzett, 35×45 cm
: tánczos_gábor