Guzsik jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, sérült, keretben, 40×60... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/295/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500018/Guzsik-jelzessel-Utca-reszlet-Olaj-karton-serult-keretben-40C39760-cm~II1556496
1556496
10132
295
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Guzsik jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, sérült, keretben, 40×60 cm
: vörös_iván