Herman Lipót (1884-1972): Balaton. Színezett rézkarc, karton, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/295/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500018/Herman-Lipot-1884-1972-Balaton-Szinezett-rezkarc-karton-jelzett-28C39734-cm~II1556335
1556335
10144
295
Leírás: Herman Lipót (1884-1972): Balaton. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 28×34 cm
: vörös_iván