Hertay Mária (1932-): Horgász. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5x14 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/295/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500018/Hertay-Maria-1932-Horgasz-Rezkarc-papir-jelzett-9-5x14-cm~II1551037
1551037
10145
295
Kikiáltási ár:
1 400 Ft 3,71 EUR , 4,00 USD
Leírás: Hertay Mária (1932-): Horgász. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5x14 cm
: bagita_péter