Jelzés nélkül: Alak, akvarell, papír, sérült, 32,5×20,5 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/295/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500018/Jelzes-nelkul-Alak-akvarell-papir-serult-32-5C39720-5-cm~II1567694
1567694
10432
295
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,61 EUR , 11,43 USD
Leírás: Jelzés nélkül: Alak, akvarell, papír, sérült, 32,5×20,5 cm
: bagita_péter