Molnárné Golda Magdolna (?-): Törley kastély ( Budafok). Akvarell-dióp... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/295/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500018/Molnarne-Golda-Magdolna--Torley-kastely-Budafok-Akvarell-diopac-papir-jelzett-uv~II1565678
1565678
10239
295
Leírás: Molnárné Golda Magdolna (?-): Törley kastély ( Budafok). Akvarell-diópác, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×23 cm
: vörös_iván