Rékassy Csaba (1937-1989): Budavár III. Rézkarc, papír, jelzett, üvege... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/295/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500018/Rekassy-Csaba-1937-1989-Budavar-III-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-17C39748-cm~II1446057
1446057
10275
295
14000
Leírás: Rékassy Csaba (1937-1989): Budavár III. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×48 cm
: vörös_iván