Zala Tibor (1920-2004): Lenin beszéde. Rézkarc, karton, jelzett, 29×39... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/295/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500018/Zala-Tibor-1920-2004-Lenin-beszede-Rezkarc-karton-jelzett-29C39739-cm~II1566880
1566880
10371
295
Leírás: Zala Tibor (1920-2004): Lenin beszéde. Rézkarc, karton, jelzett, 29×39 cm
: vörös_iván