12583.
295. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 000 Ft
Vegyes régi fotó tétel, 25 db, többségében keményhátú fotók (24 db), változó, többségében kissé viseltes, kopottas állapotban, közte néhány sérült fotótóval, 10x6 cm és 11x20 cm közötti méretben.