8 000 Ft
1916-1919-1920 A Társaság. Szépirodalmi, és kritikai hetilap. Szerk.: Dobay István, Szénássy Sándor. Egybekötött töredék számok: 1916. III. évfolyam 7.,11.,15.,18.,27.,30.,38. számok, 1919. VI. évfolyam 1.,3.,4.,5.,10-13. számok, VI. évfoylam IV./4 11-14. számok., 1919. 4.,5.,7.,8. különszámok, 1920. VII. évfolyam 1.,7.,15.,47. számok. Modern egészvászon-kötés, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.