1907-1935 Az Országos Magyar Szépművészeti Múzeum kiadványai, 7 db füzet(Lotz Károly rajzai, Giambattista, Dürer, Zichy, Székely Bertalan, Doby, Raimondi)
1908 Nemzeti vagy Hazai Kalendárium: Trattner-féle megbövitett közhasznu Nemzeti vagy Hazai Kalendárium. Magyarországi és erdélyi katholikusok, protestánsok, ó-hitűek, és zsidók számára. Kilenczvennegyedik évfolyam. Budapest, 1908, Rózsa Kálmán és neje. Kiadói kopottas, foltos félvászon kötés, korabeli reklámokkal.
Árkay Kálmán-Széll Kálmán: Az Országos Közművelődési Tanács által összehívott és Budapesten 1909. évi október hó 7. és 8. napjain megtartott országos közművelődési egyesületi titkári értekezlet jegyzőkönyve, Franklin Társulat nyomdája, 36 p., tűzött papír, ex libris-szel.
1909-1943 Gyászjelentések Pöschl György (1870-1942) orvos, egészségügyi főtanácsos és felesége részére, köztük rokonok, tisztviselők értesítői is, okmánybélyegekkel, valamint 1 db házassági értesítő is, összesen 12 db