1 200 Ft
1921-1923 Magyar Királyi Államvasutak féláru-jegy váltására jogosító arcképes igazolványa, fényképpel, aláírással, pecsétekkel, érvényesítő bélyeggel, meghoszabbításokkal az 1922-es, 1923-as évekre, katona részére, kopottas vászontokban.