Térképek

Tételek száma: 92

Kampen, Albert van: Orbis terrarum antiquus in scholarum usum descriptus. Gotha, 1886, Justus Perthes. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12838.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1829 Ázsia térképe, (rajta többek között Kína, Japán, India, és Oroszország..stb), F. W. Streit, Leipzig, J. C. Hinrichssche Buchhandlung, német nyelven, megviselt állapotban, sérült, a hátoldalán javított, 40x47 cm./ 1829 Map of Asia, (with China, Japan, India, and Russian Empire), F. W. Streit, Leipzig, J. C. Hinrichssche Buchhandlung, in German language, in poor condition, damaged, with repairs on the back, 40x47 cm.
12839.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1860 Európa térképe, F. Fried, Wien, Artaria & Comp., német nyelven, foltos, a hátoldalán javítással, 37x50 cm./ 1860 Map of Europe, F. Fried, Wien, Artaria & Comp., in German language, spotty, with repairs on the back, 37x50 cm.
12840.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
cca 1845-1847 Joseph Scheda (1815-1888): Plan der Umgebung von Neapel. Nápoly és kornyékének, valamint Északnyugat Afrika térképe, litográfia. Wien, K. K. Militärisch Geographisches Institut, foltos, kis szakadásokkal, német nyelven, 45x55 cm./ cca 1845-1847 Joseph Scheda (1815-1888): Plan der Umgebung von Neapel. Map of surroundings of Naples, and Northwest Africa, lithography. Wien, K. K. Militärisch Geographisches Institut, spotty, with a little tears, in German language, 45x55 cm./
12841.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12842.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Andrees Allgemeiner Handatlas. Negyedik kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing Verlag. Kiadói félbőr kötés, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, hiányzó térképekkel (1-4., 61-64.), egy lap szakadt, intézményi bélyegzővel, kissé foltos lapszélekkel./ Half-leather-binding, in german language, damaged, in poor condition.
12843.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
A Nova descriptio totius Hungarie 3 db modern reprintje, különböző méretben
12844.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
4 db különféle geológiai térkép: Északkelet-Szomália, Emilia-Romagna, Toszkána, Hawaii, különböző léptékben és méretben
12845.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1992 Magyarország topográfiai térképe, 1:200000, 6 térképszelvényen, jó állapotban
12846.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1920 Magyarország mechanikai energiaszükséglete / Consommation dénergie mécanique de la Hongrie, a Magyarország gazdasági térképekben kiadványból, magyar és francia magyarázó szöveggel, a trianoni határok feltüntetésével, 26,5×37,5 cm
12847.

cca 1920 Magyarország mechanikai energiaszükséglete / Consommation d'énergie mécanique de la Hongrie, a "Magyarország gazdasági térképekben" kiadványból, magyar és francia magyarázó szöveggel, a trianoni határok feltüntetésével, 26,5×37,5 cm

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1920 Magyarország műemlékei / Les monuments dart de la Hongrie, a Magyarország gazdasági térképekben kiadványból, magyar és francia magyarázó szöveggel, a trianoni határok feltüntetésével, 26,5×37,5 cm
12848.

cca 1920 Magyarország műemlékei / Les monuments d'art de la Hongrie, a "Magyarország gazdasági térképekben" kiadványból, magyar és francia magyarázó szöveggel, a trianoni határok feltüntetésével, 26,5×37,5 cm

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1920 Kultúrtelepek a vaskorszakokban / Colonies civilisées dans lâge de fer, a Magyarország gazdasági térképekben kiadványból, magyar és francia magyarázó szöveggel, a trianoni határok feltüntetésével, 26,5×37,5 cm
12849.

cca 1920 Kultúrtelepek a vaskorszakokban / Colonies civilisées dans l'âge de fer, a "Magyarország gazdasági térképekben" kiadványból, magyar és francia magyarázó szöveggel, a trianoni határok feltüntetésével, 26,5×37,5 cm

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft