Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz
A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Bp., 1943, Biró. 1 t. 188 p. Divéky József fametszetű illusztrációival. 1000 számozottból a 622. sz. példány. Kiadói nedvességtől hullámos papírkötésben.
Mikszáth Kálmán Művei I-XX. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt.,(A borítón Franklin-Társulat). Nem teljes! Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötés. Változó állapotban!
Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-társaság megbízásából szerkeszté Toldy Ferencz. 1-6 kötet, négy kötetbe kötve. Pesten, 1859-1860.
Heckenast Gusztáv. 1 tábla (Kisfaludyt ábrázoló acélmetszet) + 200 p. ; 218 p. ; 228+(2) p. ; 212+(2) p. ; 204+(2) p. ; 206+(2) p. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.
Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belső borítólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.
Vörösmarty Mihály összes munkái. Rendezte és jegyzetekkel kisérte Gyulai Pál. Teljes kiadás. 2-8. kötetek. Bp., 1884-1885 Méhner. Aranyozott gerincű, sérült félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötések megviselt állapotban, de belül jó állapotú