2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Johann Arany's ausgewählte gedichte. Fordította Adolf Handmann. Kassa, 1908, Koczányi Béla. Kiadói kopottas egészvászon kötés. Arany János válogatott versei, német nyelvű, kassai kiadás. / Linen-binding, with a worn cover, but the other things are okay, in German language.