16067.
295. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Tersánszky J. JenÅ‘: Legenda a nyúlpaprikásról. Dante Új Könyvtár. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papÃr védÅ‘borÃtóban, szakadt papÃrborÃtóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.