Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 133

Virág Zsolt: Magyar Kastélylexikon 1-5. 1. Pest megye kastélyai és kúriái. 2. Bács-Kiskun megye kastélyai és kúriái. 3. Fejér megye kastélyai és kúriái. 4. Komárom-Esztergom megye kastélyai és kúriái. 5 Vas megye kastélyai és kúriái. Bp.,2000-2004, Perfect Project. Kiadói kartonált papírkötés. A könyvek, 4. kötet kivételével a szerző által dedikáltak.
15342.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
15343.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Bassermann-Jordan, Ernst: Der Schmuck. Monographien des Kunstgewerbes XII.(Neue) Folge. Leipzig, 1909, Verlag von Klinkhardt & Biermann. Kiadói félbőr kötés, kopottas állapotban. / half leather binding, little damaged condition
15344.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15345.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Horányi Mátyás: Eszterházi vigasságok. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15346.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Régi egyházművészet országos kiállítása. Bp., 1930, Orsz. Magyar Iparművészeti Múzeum, Pátria Irodalmi Váll. és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15347.

Régi egyházművészet országos kiállítása. Bp., 1930, Orsz. Magyar Iparművészeti Múzeum, "Pátria" Irodalmi Váll. és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Keleti művészeti kiállítás 1929. Szerk.: Csányi Károly, Felvinczi Takács Zoltán. Bp., 1929, Magyar Gyűjtôk és Művészetkedvelôk Egyesülete, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt., 112+1 p. + XXIX t. Fekete-fehér fotókkal, magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, és hiányos gerinccel, de belül jó állapotban.
15348.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
P. Brestyánszky Ilona: A Pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.
15349.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15350.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Moon Shin Retrospektiv 1940-1991. Bp., 1991, BTM. Kiadói papírkötés, magyar, angol és francia nyelven.
15351.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Albert Kapr: Deutsche Schriftkunst. Dresden, 1955, Veb Verlag der Kunst. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötésben. / In German language. Linen-binding.
15352.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ugo Nebbia: La XVI Esposizione Internazionale DArte Venezia MCMXXVIII. Milano-Roma, 1928, Luigi Alfieri & C. Olasz nyelven, magyar művészekkel. Kiadói kartonált papírkötésben. Javított gerinccel, kissé viseltes borítóval. / In Italian language, paper binding. Slightly damaged spine and slightly worn cover.
15353.

Ugo Nebbia: La XVI Esposizione Internazionale D'Arte Venezia MCMXXVIII. Milano-Roma, 1928, Luigi Alfieri & C. Olasz nyelven, magyar művészekkel. Kiadói kartonált papírkötésben. Javított gerinccel, kissé viseltes borítóval. / In Italian language, paper binding. Slightly damaged spine and slightly worn cover.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft