Gundel Imre, Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, régi üzletreklámokkal gazdagon díszített papír védőborítóval.
Dr. Lelkes Lajos(szerk.): Virágoskert, pihenőkert. Bp., 1990, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban; Kószó József: Családi ház 3. Az épület kívülről és belülről. Bp., 1994, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Rudnay János, Beliczay László: Mézkönyv. A méz és a mézeskalácsosság története. Bp., 1987, Corvina. Kiadói papírkötés.
Szili István, Véssey Ede: A csiperke és a más gombák háztáji termesztése. Kertünk, házunk, otthonunk. Bp., 1980, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Dobos C. József: Magyar-franczia szakácskönyv. Nélkülözhetetlen kalauz minden háztartásban. Budapest, 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1881. évi kiadás reprintje. Kiadói félműbőr kötés. Kíváló állapotban.
Vegyes szakácskönyv és kertészeti könyvtétel, 12 db.:
Huba Zsuzsa, Stadler Mari: Tanácsok és receptek mikrohullűmú sütőkhöz. Bp., 1969, Számítástechnika-alkalmazási Vállalat. Kiadói papírkötés.
Dworschák Ernő, Frank Júlia, Szántó András: A négy alapíz szakácskönyve. Édes. Bp., 1989, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
Frank Júlia: Gépek a konyhában. Robotgép és társai. Bp., 1990. Kiadói papírkötés.
Ízvilág évkönyv '98. Frank Júlia konyhája. Bp., 1998, Magyar Hírlap. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban.
Dr. Oetker: Mikrohullámú szakcsákönyv. Fordította Török Irén. Bp., 1994, Grafo. Kiadói kartonált papírkötés.
Lévai Vera: Szakácskönyv ábécében. Minerva családi könyvek. Bp., 1981, RTV-Minerva. Kiadói papírkötés.
Dr. Günther Kühle: Szobanövények föld nélkül. Fordította Dr. Tömösközy Mária. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 vad és halétel 33 színes ételfotóval. Bp., 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a borítón.
Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 előétel 33 színes ételfotóval. Bp., 1986, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a borítón.
Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 saláta 33 színes ételfotóval. Bp., 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, sérüléssel a borítón.
Horváth László, Szamosi Béla: Mirelite ételreceptek. Bp., 1988, Ifjúsági Lap és Könyvkiadó Vállalat.
Szobanövények. A növények útmutatója A-tól Z-ig. 2004, Aquila. Kiadói kartonált papírkötés.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.