15179.
295. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Gaillard, Émile: Les Alpes du Dauphiné. 2. köt.: Le haut Dauphiné. 1. rész: La Meije et lees Ecrins (du Singal de Pied-Montet au Col de la Temple). Chambéry, 1929, M. Dardel. Térképmellékletekkel. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.