15142.
295. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Robert F. Scott: Angolok a Déli Sarkvidéken. Fordította Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest , 1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Megviselt állapotban, a gerince és a kötése sérült.