Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 12
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1109658
11043
296
Sculptures, statuettes, plaques
Árvai Ferenc (1935-2004): Női figura. Faragott márvány, jelzés nélkül, talapzat nélkül, sérült, m:40 cm 1118402
11044
296
Cca 1880 Jézus szíve. Faragott festett fa, repedéssel, m:36 cm (talapzat nélkül) talapzaton (m:14 cm) karcolva "emlék Nagy M" felirattal, 1574262
11045
296
65000
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975): Szabadság szobor. Bronz, jelzés nélkül, m: 41 cm 1576203
11046
296
36000
Kiss Sándor (1925-1999): II. Rákóczi Ferenc falikép, bronz, fára ragasztva, jelzett, 29×15 cm. 1576023
11047
296
Boda Gábor (1907-1984): Vigadozó kurucok, bronz falikép, jelzett, kis kopásnyomokkal, 26×31 cm 1562636
11048
296
Pajzán szobor, bronz, jelzés nélkül, m: 19 cm 1559230
11049
296
Delfinpár szobor, fa, lekopásokkal, m: 50,5 cm 1577286
11050
296
30000
Vörös János (1897-1963): Krisztus a kereszttel 1937. Gipsz, jelzett, m: 42 cm, h:44 cm 1064364
11051
296
50000
Wald Herman (1906-1970): Ismeretlen kislány portréja. Festett égetett agyag, jelzett, jó állapotban, m:51 cm, s:17 kg / Herman Wald: Unknown girl portrait 1926. Painted clay, signed, good condition, very early work 1579823
11052
296
Idős férfi, réz szobor alabástrom talapzaton, m: 28 cm 1574854
11053
296
Milói Vénusz mellszobor, műgyanta örlemény, m: 15 cm. 1577210
11054
296
Bronz galamb pár, jelzés és talapzat nélkül, 4,5×4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft