Ausztria Tételek száma: 34
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1210833
21521
296
Austria
KĂŠpeslapok
T3
Vienna, Wien I. Schottengasse, Wahringerstrasse / streets, trams (Rb) 1504358
21522
296
Austria
KĂŠpeslapok
T2/3
Vienna, Wien II. Nordbahnhof, Verlag Emil Storch / railway station (EK) 1579132
21523
296
Austria
KĂŠpeslapok
T2/3
Vienna, Wien III. K.u.K. Militair-Thierarznei-Institut / military animal medicine barracks 1504364
21524
296
Austria
KĂŠpeslapok
T2/3
Vienna, Wien IX. Franz Josef Bahnhof, Verlag Emil Storch / railway station (fl) 1504347
21525
296
Austria
KĂŠpeslapok
T2/3
Vienna, Wien X. Südbahnhof, Staatsbahnhof, Verlag Emil Storch / railway station (EK) 1578252
21526
296
Austria
KĂŠpeslapok
T3/4
Vienna, Wien XV. Westbahnhof, Stadtbahn-Haltestelle. K. Ledermann / railway station (fa) 1210847
21527
296
Austria
KĂŠpeslapok
T3
Vienna, Wien XIX. Sievering, St. Severin church s: Ulf Seidl (Rb) 1579148
21528
296
Austria
KĂŠpeslapok
T2/3
Vienna, Wien XXIII. Rodaun, Schloss, Kirche, Stelzer's Hotel und Restauration, Josefswarte / castle, church, hotel, restaurant, look out tower. Karl Schwidernoch Art Nouveau floral, litho (EK) 1579188
21529
296
Austria
KĂŠpeslapok
T2
Vienna, Wien XXIII. Kalksburg, Wallfahrtskirche / church 1579118
21530
296
Austria
KĂŠpeslapok
T2
1898 Wels, Hotel Greif, Landwehr-Uhlanen-Kaserne, Rathaus, Wallfahrts-Kirche Maria Schauersberg / hotel, military barracks, town hall, church. Friedr. Trauner Floral, Art Nouveau, litho Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft