8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Az ,,Athenaeum" nagy képes naptára az 1902-diki közönséges évre. Hivatalos adatok alapján dolgozott tiszti czimtárral. 43. évf. Bp., 1902, Athenaem. Festett, kiadói félvászon-kötésben, a borító kopottas, a fűzése kissé laza, az első három lap kijár.