4 200 Ft
10,88 EUR, 12,00 USD
Fekete István: Zsellérek. Bp., é.n. [1939], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel, de belül jó állapotban. Első kiadás.