2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
F(erdinand) Schulthess: Svensk-Fransk Ordbok. Stockholm, 1903, P.A. Norstedt & Söners. Kiadói kissé kopottas egészvászon, festett lapélekkel, svéd és francia nyelven, jó állapotban./ Linenbinding, in swedish and french language.