Novák László: A nyomdászat történetének 3 kötete II., IV., V. (Grafikai Művészetek Könyvtára VIII., X., XI.) Bp., 1927-1928, Világosság Könyvnyomda-ny. Kiadói kissé foltos festett egészvászon-kötésben.
Gáspár Jenő: Isten leventéje. Regény Szent Imre herceg korából. Bp., 1930, Palladis. Kiadói festett egészvászon kötés, egy lap kijár, néhány lapon firka
Bárdos Lajos(szerk.): 101 magyar népdal. Karácsony Sándor és Mathia Károly közreműködésével. Átnézte és előszóval ellátta Kodály Zoltán. VI. kiadás. Bp., 1942, Magyar Cserkészszövetség. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
A szabadság éenekei. Versek a felszabadult Magyarországról. Bp., 1950, Franklin. Kiadói illusztrált papírkötés. Magyarország felszabadulásának ötödik évfordulójára, 1950 április 4.
Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp., é.n., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
Dr. J. Marquart: Die chronologie der Alttürkischen Inschriften. Leipzig, 1898, Dieterich'sche Verlags-Buchhandlung. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, szétvált kötéssel, német nyelven./ Paperbinding, in poor condition, in German language.