Laczkó Márta: Diáklányok. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója elvált a könyvtesttől, a borító és a gerinc szakadozott.
A. Verley: Egy dacos kislány története. Fordította Csetényi Erzsi. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban.
Gyöngyössy Istvánné: Angol nyelv a vendéglátásban, az idegenforgalomban és a kereskedelemben. Haladóknak. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
Fekete István: Zsellérek. Bp., é.n. [1939], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel, de belül jó állapotban. Első kiadás.
A Nibelung-ének és a Frithiof-monda I-II. Fordította Szász Károly, és Győry Vilmos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kissé kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült az I. kötet gerince, volt könyvtári példány, intézményi bélyegzőkkel.
Márai Sándor: Napló (1943-1944). Márai Sándor munkái. Bp., 1945, Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
Gróf Vay Sándor Munkái I-X. A VI. kötet hiányzik, csak kilenc kötet. Gergely Imre, Heyer Artur, Hegedűs László, Neogrády Antal, Udvary Géza, rajzaival. I. A régi világból. 200+2 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik. II. Amikor még postakocsin jártak. 198+2 p. +15 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik. III. Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. 195 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció...
Kisfaludy Sándor Minden Munkái VI. kötet Budapest, 1892, Franklin-Társulat. Negyedik kiadás.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásokkal a borító és a gerinc sarkain. Jó állapotban. Töredék kötet.