Robinson Crusoe kalandos története. Az ifjsúsága számára átdolgozta Zempléni P. Gyula. Bp.-Bécs, é.n.,Deubler József. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, három színes illusztrációval, megviselt állapotban, kopottas borítóval, az utolsó lap szakadt, csak három illusztrációval.
Molnár Ferenc: Az éhes város II. kötet. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel.
Nagy Imre: 5000 vicc. IV. kötet. Bp., 1932, Az Ojság Kiadása, 240 p. Javított gerincű egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, a hátsószennylap kijár, néhány lapszél foltos és kicsit sérült, pár helyen ceruzás bejelölés, az elülső szennylap és az első két lap részben kijár.
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel. A szerző által aláírt.
Éjfél. Magyar irók misztikus novellái. A novellákat Bálint Aladár gyüjtötte össze. Az előszót Kosztolányi Dezső irta. A címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917. Kner Izidor. Kiadói félvászon kötés, 204p. + 11 t. A könyv megviselt állapotban van! Ázott, foltos, kopottas. A kötése meglazult!
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVII. kötet. IV. Henrik király. II. rész. Pest, 1870, Ráth Mór. Szakadt, eredeti kiadói papírkötésben. A lapszélek piszkosak. Felvágatlan példány!