Elizabeth Bigham: Afrikanischer Perlenschmuck. München, 2000, Ars Edition. Kiadói kartonált kötés, német nyelven, hiányos melléklettel. / Paperbinding, in German language.
Kölcsei Kölcsey Ferenc minden munkái sorozat három kötete (5-6.,9.,10.). Bp., 1886-1887, Franklin-Társulat. Harmadik, bővített kiadás. Egységes festett, aranyozott vaknyomásos kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, márványozott lapélekkel, megviselt állapotban, a borító és a gerinc, kopott, foltos, két kötetnél (9-10.) a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van, a 5-6....
Honoré de Balzac: Pajzán históriák. Magyar nyelvre fordította: Adorján Mihály. Bp., 1960., Magyar Helikon, 485+1 p. A' színes képek a' francia Dubout mester remekei. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói illusztrált papír védőborítóban.