15455.
296. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 200 Ft
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Angolból átdolgozta: Halász Gyula. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata, 164 p. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé foltos lapszélekkel, fekete-fehér fotókkal, és egy térképekkel illusztrálva.