Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. / Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társiéat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, 432 p. Kiadói egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Malonyay Dezső tanulmányaival, számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Kaza György, Fényes Adolf, Grünwald Béla, Ferenczy Károly, Kriesch Aladár és mások illusztrációival.
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. 6. évf. Bp., 1907, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, hiányos, több oldal hiányzik.
"DOI" Dana Constantin&Marcel Bunea. Temesvár (Timisoara),2014,Muzeul de Artä Timisoara, 4 sztl. lev.+6 sztl.lev.+12 t.+6 sztl. lev.+12 t. Kiadói kartonmappa, román nyelven./ Paper folder, in Romanian language.
1913 Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Tavaszi Kiállítás. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, de belül jó állapotban.
Tóth Ervin: Európai grafika. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói illusztrált félvászon-kötés,a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, a borító kissé kopottas, de egyébként jó állapotban.