Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 416

Arany-Zichy album. Arany János 24 költeménye Zichy Mihály 40 rajzával. Bp., 1898, Kosmos Műintézet. Kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
15875.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Az ,,Athenaeum nagy képes naptára az 1902-diki közönséges évre. Hivatalos adatok alapján dolgozott tiszti czimtárral. 43. évf. Bp., 1902, Athenaem. Festett, kiadói félvászon-kötésben, a borító kopottas, a fűzése kissé laza, az első három lap kijár.
15876.

Az ,,Athenaeum" nagy képes naptára az 1902-diki közönséges évre. Hivatalos adatok alapján dolgozott tiszti czimtárral. 43. évf. Bp., 1902, Athenaem. Festett, kiadói félvászon-kötésben, a borító kopottas, a fűzése kissé laza, az első három lap kijár.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Az ,,Athenaeum nagy képes naptára az 1903-diki közönséges évre. Hivatalos adatok alapján dolgozott tiszti czimtárral. 44. évf. Bp., 1903, Athenaem. Festett, kiadói félvászon-kötésben, a borító kopottas, a gerince javított.
15877.

Az ,,Athenaeum" nagy képes naptára az 1903-diki közönséges évre. Hivatalos adatok alapján dolgozott tiszti czimtárral. 44. évf. Bp., 1903, Athenaem. Festett, kiadói félvászon-kötésben, a borító kopottas, a gerince javított.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15878.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15879.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. IV-V. kötet. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
15880.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15881.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Zaymus Gyula: Behavazott nyomokon. Bp., é.n., Pesti Könyvnyomda Rt., 170 p. Kiadói illusztrált papírkötés. Jó állapotban.
15882.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zománcreklámok 1890-1960 a Saphier-gyűjteményből. h. n., 2002, Saphier Dezső, Szombathelyi Képtár. Kétnyelvű kiállítási katalógus, kiadói papír kötésben.
15883.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Bp., é.n. (1937), Athenaeum, 151+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15884.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Karinthy Frigyes: 100 uj humoreszk. Bp., é.n.(1934), Nyugat, Elek-nyomda, 224 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylapon és előzéklapon, valamint a 13. oldalon firkával.
15885.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Névy László: A drámai középfajok elmélete. Bp., 1873, Athenaeum, 89 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
15886.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft