Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 38

Venesz József: Ételkészítés technikája. A véndéglátóipari tanulóiskolák számára. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban.
15509.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Vegyes sütemények. Szerk, Kürthy Emilné. Bp., 1902. Athenaeum. Kopott kiadói félvászon kötésben.
15510.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Móra Ferencné szakácskönyve. Budapest, 1947, Révai. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült kötéssel.
15511.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
A gazdaasszony alapismeretei. Kézikönyv a m. kir. háziasszonyképző és a gazdaasszonyiskolák, valamint a m. kir. háztartási-gazdasági tanfolyamok növendékei részére. A M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter kiadványa. Bp., 1942, Pátria, 228 p. Második kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
15512.

A gazdaasszony alapismeretei. Kézikönyv a m. kir. háziasszonyképző és a gazdaasszonyiskolák, valamint a m. kir. háztartási-gazdasági tanfolyamok növendékei részére. A M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter kiadványa. Bp., 1942, "Pátria", 228 p. Második kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15513.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tárgyik Sándor, Nagy László: Hidegkonyha receptkönyv és technológia. Bp., 1963, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15514.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
N. Nagyváthy János: Magyar Practicus Termesztő. Bp., 1984, ÁKV. Kiadói műbőr-kötés. Reprint!
15515.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Fekete László: A házinyúltenyésztés egészségtana. A házinyulak betegségei. Az angóra-gyapjasnyúl, valamint a hús- és prémnyúlak tenyésztése, gondozása és betegségei. Budapest, 1948, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt., 188 p. IV. kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15516.

Dr. Fekete László: A házinyúltenyésztés egészségtana. A házinyulak betegségei. Az angóra-gyapjasnyúl, valamint a hús- és prémnyúlak tenyésztése, gondozása és betegségei. Budapest, 1948, "Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt., 188 p. IV. kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Dr. Anghi Csaba: Nyúltenyésztés. A prém-, hús-, angóra- és laboratóriumi kisérleti nyúl tenyésztése, egészségvédelme, értékesítése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15517.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15518.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Natter-Nád Miksa: Uj virágos könyv. Kerti és szobai növényeink származása, története és ápolása. Bp., 1942, Pallas. Kiadói illusztrált papírkötésben, ragasztott, javított gerinccel, de egyébként jó állapotban.
15519.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gróf Széchenyi-Wolkenstein Ernőné: A törpe gyümölcsfák ültetése és gondozása. Bp., 1937, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes hátsó borítóval, sérült, ragasztott, javított gerinccel.
15520.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft