3 200 Ft
1906-1909 Századok folyóirat 4 kötete. Szerk.: Nagy Gyula, Dr. Borovszky Samu. XL-XLIII évfolyamok. Bp., Magyar Történelmi Társulat. Átkötött félvászon-kötés, az egyik gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, az egyik gerince sérült, a borítók kopottak.