3 000 Ft
1906-1909 Kolozsvár, Magyar Királyi Ferenc József Tudományegyetem leckekönyve, joghallgató részére, az egyetem tanárainak (Óvári Kelemen, Böhm Károly, Kiss Mór, Balogh Arthur, Boér Elek, Szadeczky Lajos, Kosuthány Ignác...stb.), valamint az egyetem rektorainak (Moldován Gergely, Udránszky László) és dékánjainak (Kosuthány Ignác, Óvári Kelemen) aláírásaival, végbizonyítvánnyal, 2 db 2kr. 9 db 30f. okmánybélyegekkel, szárazpecséttel, kopottas egészvászonkötésben.