11908.
297. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
2 000 Ft
51
cca 1910-1920 Kézzel írt szakácskönyv, rengeteg recepttel. Félvászon-kötésben, viseltes állapotban, kopottas borítóval, foltos lapokkal, egy-két sérült lappal, sérült kötéssel, 38 sztl. lev.