https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 328

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Lev Tolsztoj: Feltámadás. Fordította: Szőllősy Klára. Bp., 2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15694.

Lev Tolsztoj: Feltámadás. Fordította: Szőllősy Klára. Bp., 2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Bp., 1940, Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
15695.

Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Bp., 1940, Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
2 db Dickens-könyv: Akinek tücsök szól a tűzhelyén (Bp., é. n., Ifjúság); Karácsonyi ének prózában (Bp., é. n., Ifjúság). Kartonált papírkötésben, az egyik kötet néhány lapja kijár, egyébként jó állapotban.
15696.

2 db Dickens-könyv: Akinek tücsök szól a tűzhelyén (Bp., é. n., Ifjúság); Karácsonyi ének prózában (Bp., é. n., Ifjúság). Kartonált papírkötésben, az egyik kötet néhány lapja kijár, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
M. Recht Mária: Mit kössek, hogy kössem? Negyven modell, kötésminta, szabásminta. Bp., é-n- Singer. Spirálfüzött, szakadt borítóval
15697.

M. Recht Mária: Mit kössek, hogy kössem? Negyven modell, kötésminta, szabásminta. Bp., é-n- Singer. Spirálfüzött, szakadt borítóval

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Szezám utca. Omnibus. Gyere velünk a Szezám utcába. h.n., 1985. Táltos. Kiadói kartonált papírkötés.
15698.

Szezám utca. Omnibus. Gyere velünk a Szezám utcába. h.n., 1985. Táltos. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
3
Kádár Lajos: Tyúkász Péter. Bp., 1944, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
15699.

Kádár Lajos: Tyúkász Péter. Bp., 1944, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Szabolcska Mihály: Dalok hazulról és egyéb versek. Bp., 1911, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15700.

Szabolcska Mihály: Dalok hazulról és egyéb versek. Bp., 1911, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Szabolcska Mihály: Hangulatok. Költemények. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, egy-két lapszél kissé foltos.
15701.

Szabolcska Mihály: Hangulatok. Költemények. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, egy-két lapszél kissé foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
EUR
,
6,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Hoitsy Pál: Régi magyar alakok. A letünt nemzedék férfiai. Bp., é.n.(1923),Légrády, 133+1+2 p. Kiadói papírkötés, maszatos borítóval. Wekerle Sánod, Károlyi István, Tisza Kálmán, Széll Kálmán, és másokról életéről szóló írásokkal.
15702.

Hoitsy Pál: Régi magyar alakok. A letünt nemzedék férfiai. Bp., é.n.(1923),Légrády, 133+1+2 p. Kiadói papírkötés, maszatos borítóval. Wekerle Sánod, Károlyi István, Tisza Kálmán, Széll Kálmán, és másokról életéről szóló írásokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
1
Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A borítója némileg kopott, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15703.

Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A borítója némileg kopott, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
EUR
,
20,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Mikszáth Kálmán: Prakovszky, a siket kovács. A körtvélyesi csíny. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, megviselt állapotban, a borító és a gerinc kopott, foltos, az elülső szennylap belsején ceruzás firka, a hátsó szennylap hiányzik, a címlapon ajándékozási sorokkal.
15704.

Mikszáth Kálmán: Prakovszky, a siket kovács. A körtvélyesi csíny. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, megviselt állapotban, a borító és a gerinc kopott, foltos, az elülső szennylap belsején ceruzás firka, a hátsó szennylap hiányzik, a címlapon ajándékozási sorokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Mikszáth Kálmán: Galamb a kalitkában. Az eladó birtok. Páva a varjúval. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, megviselt állapotban, a borító és a gerinc kopott, foltos, az elülső szennylapon ceruzás firka, a címlap foltos, a hátsó szennylap hiányzik.
15705.

Mikszáth Kálmán: Galamb a kalitkában. Az eladó birtok. Páva a varjúval. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, megviselt állapotban, a borító és a gerinc kopott, foltos, az elülső szennylapon ceruzás firka, a címlap foltos, a hátsó szennylap hiányzik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz