1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
(Ágai Adolf) Csicseri Bors: Ha' sszólljék! ... Dombszögi és Bugaczi Mokány Berczi viselt dolgai a kilencz világrészben és a hozzájuk kapcsolt vármegyékben - kalandok, uti leirások, tánczi vigodalmak, torok, duélumok s egyéb parázs mulatságok. I. kötet. Jankó János, Garay Ákos rajzaival. Gyoma, 1910, Kner Izidor. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, kissé viseltes, javított gerinccel, kissé foltos lapokkal.