1 200 Ft
Báró Podmaniczky Frigyes: Az alföldi vadászok tanyája. Heyer Artur rajzaival. Magyar Regényírók képes kiadása. Bp., 1906, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, viseltes állapotban, foltos, kopottas borítóval, kijáró lapokkal, egészoldalas illusztrációkkal.