1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1905. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Bp.,(1905), Singer és Wolfner. Kiadói festett szecessziós egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, kissé megviselt állapotban, kopottas borítóval, hiányzó elülső előzéklappal, a címoldal és az azt követő két lap kijár.