15914.
297. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 000 Ft
Kosztolányi DezsÅ‘ összegyűjtött versei. Bp., (1944), Révai. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, kissé viseltes az elülsÅ‘ kötéstábla belseje, kijáró elülsÅ‘ szennylappal, elÅ‘zéklappal, és cÃmoldallal, szakadt utolsó oldallal és hátsó szennylappal,