1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Lád Károly: Gyakorlati magyar nyelvtan németajkúak számára. Praktisches ungarisches Sprachbuch für Deutsche. Bp., 1896, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár). Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, sérült, szétvált kötéssel.