Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 328
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1586824
15838
297
Feledhetetlen pillanatok. Bp., é. n., Hazafias Népfront. Számos illusztrációval. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. 1588016
15839
297
Katona József: Bánk bán. Bp., 1899, Pesti Napló. Díszkiadás, kis sérüléssel, kicsit kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1586335
15840
297
Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1916. szökőévre. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp,[1916], Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés. 1587962
15841
297
François VIllon balladái Faludy György átköltésében. Bp., 1947, Officina. Papírkötésben, jó állapotban. 1586410
15842
297
Kőrösi Albin: A spanyol irodalom története. Bp., 1930, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. 1586423
15843
297
Johan Ludvig Runeberg: Hanna. Fordította Szathmáry Lajos. Illusztrálta: Gyulai Líviusz. Bp., 1985, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. A fordító által dedikált. 1586414
15844
297
Ifj. Bartók Béla: Apám életének krónikája. Bp., 1981, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált. 1553180
15845
297
Plautus Vígjátékai 3. kötet. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1885, Pfeifer Ferdinánd, 329 p. Kiadói félbőr-kötés, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban. 1457611
15846
297
24000
William Eassie: Cremation of the dead. London, 1875. Smith, Elder. 132p. + 6 t. Egészvászon kötésben, jó állapotban Ritka! / In full linen binding, in good condition. Rare! 1538365
15847
297
A magyar nemzeti irodalom kézikönyve műfajok szerint csoportosítva. A középiskolák felső osztályai számára. Szerk.: Lévay István. Eperjes, 1878, Rosenberg S, VIII+357+86 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, 79/80 oldalaknál kijáró lappal. 1524020
15848
297
Vegyes könyv tétel, 3 db: Paskándi Géza: Beavatkozás. Kolozsvár, 1974, Dacia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Simon István: Gyönyörű terhem. Bp., 1979, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Richard Bradford: Oly távol az ég. Fordította Dezsényi Katalin. Illusztrálta Würtz Ádám. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. 1552628
15849
297
Vegyes könyvtétel, 5 db: K.B. Rottring, Stanley Steel: A Sittes bosszúja. Bp., 2005, Első Magyar Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés. Alföldi Bálint: G6h6. Bp., é.n., Scolar. Kiadói papírkötés. Gyulai József: Ifjan-éretten-éltesen. 80 kérdés-válasz közel nyolc évtizedről. Beszélgetőtárs Tóth László. Miskolc-Bp., 2012, Technika Alapítvány. Kiadói papírkötés, CD-vel. Sziebig Tímea: Péterek könyve. B... Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft